1. dubna jsme se připojili k celorepublikové akci Ukliďme Česko a vrhli se na odpad v Dalejském údolí. Rádi jsme vedle členů spolku na akci přivítali i externí dobrovolníky, kteří se rozhodli přispět k ochraně přírody a zlepšení životního prostředí. V průběhu pouhých dvou hodin jsme nasbírali téměř neuvěřitelných 400 kg nejrůznějších odpadů. Škála sahala od obvyklých igelitových sáčků, skla a plastových lahví až po staré pneumatiky, zbytky stavebních materiálů a nábytku. Členové spolku prosí své sousedy a návštěvníky údolí, aby si tohoto krásného koutu přírody víc vážili a svůj odpad z něj odnášeli na určená místa. Děkujeme obci za spolupráci v podobě odvozu odpadu z místa sběru.


POZVÁNKA:

Sousedé a přátelé z širokého okolí Dalejského údolí, moc rádi se s Vámi setkáme při společném úklidu přírody pod Holyní v Praze.

🌳

Přírody, ve které se tak rádi procházíme, běháme, venčíme, dobíjíme energii. Odpadků se zde válí spostu, jsou rizikem pro ptáky, divokou zvěř i náš duševní klid. 😊 Zaměříme se na úklid v okolí ulice K Dobré Vodě a koryta Dalejského potoka. Pytle a rukavice budeme mít pro Vás zajištěny, doporučujeme pevnou vyšší obuv. 

🥾

Kdy: sobota 1. dubna 2023 09:00 - 13:00

Kde: Sraz 9h na ulici před domem K Dobré Vodě 82/3, Holyně (bývalý hostinec).

Pod Holyní, kousek od Barrandova. GPS souřadnice 50.033224, 14.347232

Zveme vás na druhou veřejnou akci spolku sousedů a přátel Dalejského údolí, který se jmenuje Dobrá voda Holyně. Předem Vám děkujeme za dobrovolný příspěvek na činnost spolku.

O akci na webu Ukliďme Česko.


Zjistěte víc o spolku Dobrá voda Holyně


Vytvořte si webové stránky zdarma!